Apie projektą

Bitėnų Oazės II etapas - tai net trys daugiabučiai namai, kuriuose viso yra 111 butų, 8 komercinių patalpų alėja bei sporto klubas! Siūlome įvairių išplanavimų butus, kuriuos galėsite išsirinkti pagal savo poreikius.

- Pirmojo aukšto butai - visiems, kuriems reikia greito patekimo į butą. Kai kuriuose butuose įrengtos patogios terasos, mėgstantiems bendrauti su kaimynais ar stebėti vaikus žaidimų aikštelėje. Visuose pirmojo aukšto butuose įrengtas grindinis šildymas.

- Antrojo - ketvirtojo aukšto butai, puikiai tiks ieškantiems jaukaus, šilto bei patogaus išplanavimo būsto. Šiuose aukštuose butai yra dviejų ir trijų kambarių su įstiklintais balkonais.

- Penktojo aukšto butai - ieškantiems išskirtinumo. Šiuose butuose įrengtos didelės terasos ir balkonai, iš kurių atsiveria nuostabi panorama. Taip pat visi butai yra su grindiniu šildymu.

Ieškote namų arčiau gamtos, su patogiu susisiekimu bei prekybos centrais, darželiais ir mokymosi įstaigomis šalia? Naujosios Pilaitės rajonas - kaip tik Jums!

VIETA

Mūsų siūlomi butai yra ramioje, strategiškai patogioje vietoje, netoli aplinkelio, kuriuo greitai pasieksite miesto centrą ar orouostą. Rajono gyventojai taip pat mielai renkasi viešąjį transportą, tik už dviejų minučių kelio yra viešojo transporto stotelės. Džiugi naujiena tiems, kurie renkasi sveikesnį gyvenimo būdą - naujai klojamais dviračių takais iki pat namų atvažiuosite dviračiu ar paspirtuku. Jums nereikės toli ieškoti mokymosi ar sveikatos įstaigų, nes visai šalia - valstybiniai ir privatūs darželiai, M. Mažvydo progimnazija ir Pilaitės gimnazija, Šeimos medicinos centras ir Pilaitės sveikatos namai. Šiame rajone netrukus bus statomas didžiulis prekybos centras.

GAMTA

Bitėnų Oazės daugiabučiai puikiai tiks tiems, kurie neatsiejama savo gyvenimo dalimi laiko gamtą. Rengiant šį projektą mums buvo labai svarbu apjungti erdvę, patogumą ir gamtą. Taigi tai tiesiog gyvenimas gamtos apsuptyje! Visai šalia yra Salotės ir Gilužio ežerai. Svarbu paminėti, kad Gilužio ežeras leis Jums įkvėpti gaivos tiesiog pravėrus langus arba vaikštinėjant greta esančiame parke. Ieškantiems pabėgimo nuo miesto šurmulio - visai netoliese yra Pilaitės miškas. Miško nauda visapusiškai pripažįstama tiek mūsų fizinei, tiek psichinei sveikatai. Taip pat pasivaikščiojimai miško takeliais su šeima ar augintiniu ne tik pagerins fizinę formą bet ir nuramins bei suteiks jėgų.

KOKYBĖ

Tiesiog privalome paminėti, kad vienas pagrindinių kriterijų, kodėl šeimos rinkosi būstus pirmajame etape, tai - kokybė. Šie daugiabučiai bus A energetinės klasės. Butuose įrengtos dvigubo gipso kartono pertvaros, tinkuotos sienos bei rekuperacinė sistema. Visi butai labai erdvūs su dideliais balkonais, o penktojo aukšto butuose įrengtos medinės maumedžio terasos. Vaikštant basomis po terasą pajusite šio medžio tekstūros išskirtinumą. Taip pat labai svarbu paminėti, kad įrengėme itin kokybiškas laiptines ir liftus. Visus naujakurius visiškai nemokamai pakonsultuosime dėl apdailos darbų atlikimo, o jei pageidausite - atliksime juos už Jus.

KOMFORTAS

Mums labai svarbu, kad Jūs išsirinktumėte patį tinkamiausią variantą, todėl pasiūlysime skirtingo išplanavimo butus. Mes norime, kad Jūs jaustumėtės patogiai, todėl įrengsime požemines bei antžemines parkavimosi vietas, įvairaus dydžio sandėliukus ir garažus. O ar gali būti geriau, nei prie pat namų įsikūrusi maisto prekių parduotuvė? Kieme rasite vaikų žaidimų aikšteles, o visai šalia bus vaikų darželis. Taip pat norėdami užtikrinti patogumą, įrengėme kokybiškus liftus.

LAISVALAIKIS

Mes pasirūpinome, kad laisvalaikiu Jūs turėtumėte ką veikti, čia pat įrengtos aktyvaus laisvalaikio priemonės visai šeimai - sporto klubas, vaikų žaidimų aikštelės, lauko treniruokliai, dviračių takas tiesiai iš kiemo. Taip pat galėsite mėgautis maudynėmis ežeruose, pasivaikščiojimais bei žaidimais šalia esančiame parke. O kas gali būti maloniau už rytinės kavos puodelį ir ramų vakarą su arbata jaukiame ir erdviame balkone ar terasoje, grožintis gamtos vaizdais? Jums net nereikės išeiti iš namų!

Ar tai Jūsų svajonių namai? Kviečiame susiekti ir aptarti visus aspektus.